Židiniai ir krosnelės

Išskirtinio dizaino, stilingos ir tinkamų proporcijų marmurinės, granitinės židinių apdailos išskiria jų gamintoją UAB „AKMI“ tarp kitų natūralų akmenį apdirbančių įmonių. Dėl gamyboje naudojamų kokybiškų natūralus akmens žaliavų UAB „AKMI“ židinių apdailos yra ne tik funkcionalios, bet ir elegantiškos bei išskirtinės.

UAB „AKMI“ taip pat pristato platų kieto kuro šildymo įrenginių asortimentą: ketinės, plieninės, konvekcinės krosnelės, programuojamos granulinės krosnelės, krosnelės ir ugniakurai su pajungimu į centrinę šildymo sistemą ne tik skleis šilumą, bet ir teiks  daug metų malonumą.

Atkreipkite dėmesį į UAB „AKMI“ atstovaujamų, visame pasaulyje garsių prekinių ženklų asortimentą: Bef Home, Bronpi, Dik Geurts, Castelmonte, Dovre, Extraflame, Harrie Leenders, Hergom, Jydepejesen, La Castellamonte, Nordica, Palazzetti, Sergio Leoni, Skantherm, Saey, Supra, Tarnava, Totem, Vermont Castings. Šių prekių gamintojai pristato puikaus dizaino krosneles ir ugniakurus kurie galės tapti Jūsų namų interjero dalimi.

UAB „AKMI“ gaminamos standartinės židinių apdailos