AKMI pranašumai

Titulinis akmuo"AKMI" PRANAŠUMAI

1. UAB “AKMI” turi didelį įstatinį kapitalą, o gamybą ir prekybą vykdo įmonei priklausančiose nekilnojamo turto objektuose. Šiame ekonomikos raidos laikotarpyje, visa tai užtikrina ne tik įmonės patikimumą ar galimybę dirbti be didelių antkainių, bet ir realių GARANTIJŲ kokybę.

2. UAB “AKMI” darbų organizavime naudojamos naujausios įmonės valdymo ir kokybės kontrolės priemonės bei sistemos.

3. UAB “AKMI” projektavimo skyriuje dirba puikiai akmens apdirbimo ypatumus ir technologiją išmanančių projektuotojų grupė, turinti didžiulę patirtį ventiliuojamų fasadų, kitų eksterjero ir interjero elementų įrengimo, židinių projektavimų srityse.

4. UAB “AKMI” keliomis pamainomis dirbančioje gamykloje naudojama tik aukštos kokybės natūralaus akmens žaliava.

5. UAB “AKMI” gamykloje naudojamos ir tradicinės, ir pačios naujausios, skaitmeninės, akmens apdirbimo technologijos. Savalaikis jų naudojimas užtikrina minimalias gamybos sąnaudas bei maksimalų rezultatą.

6. UAB “AKMI” veiklą organizuoja ir kontroliuoja patyrę ir kompetetingi šios srities specialistai. Tai užtikrina klientams atiduodamų gaminių ir paslaugų kokybę, greitą sprendimų priėmimą, efektyvų vadovavimą, lankstumą ir operatyvumą, sprendžiant pačius įvairiausius klausimus. Čia aktyviai dirba ir jos savininkas.

7. UAB “AKMI” dirba darbštūs, energingi ir turintys aukštą kvalifikaciją specialistai, kurių žinios ir meistriškumas nuolat tobulinamas, diegiant šiuolaikines gamybos ir paslaugų organizavimo technologijas.

8. UAB “AKMI” ” turi nuosavą transporto priemonių ir kėlimo mechanizmų parką, kuris užtikrina saugų ir savalaikį gaminių pristatymą vartotojams.

9. UAB “AKMI” vienintelė Baltijos šalyse akmens apdirbimo įmonė, turinti modernią akmens gaminių klijavimo liniją, leidžiančią atlikti židinių apdailų, stalviršių, palangių, pakopų, kolonų lukšto ar jiems panašių gaminių jungimus ar mazgus ne tik greitai, bet ir nepriekaištingai.

10. UAB “AKMI” gaminių iš natūralaus akmens gamyboje, montavimo bei priežiūros procese, išskirtinai naudojama vokiečių chemijos medžiagų gamyklos „AKEMI“ medžiagų paletė, skirta natūraliam akmeniui. Tai ne tik leidžia kiekvienos technologinės problemos sprendimui rasti tinkamą išeitį, bet ir kiekvienos užduoties įgyvendinimui- reikiamą produktą.

11. UAB “AKMI” tik per šiek tiek daugiau nei dešimtmetį įvykdė daug atsakingų, didelių ir sudėtingų objektų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

12. UAB “AKMI” didelės apimties objektų vykdymui, importuojasi žaliavą, deimantinius įrankius, židinių pakūras, krosneles, natūralaus akmens tvirtinimo sistemas, todėl net ir smulkiam “UŽSAKOVUI” įvairius gaminius ir paslaugas siūlo išskirtinai palankiomis sąlygomis.