Vizija, Misija, Atsakomybė

MES NEPARDUODAME AKMENS, MES PARDUODAME PILNAVERČIO GYVENIMO BŪDĄ TARP PUIKIŲ AKMENS GAMINIŲ.

Gaminių kokybe ir siekiu įgyvendinti sudėtingus sumanymus UAB „AKMI” garsi visoje Europoje. Be Pabaltijo šalių, esame įsitvirtinę Rusijos Federacijos ir Europos Sąjungos šalių rinkose. Eksportuojame daugiau nei 80 procentų savo produkcijos.

Misija

Mūsų produkcija - tai elitiniai gaminiai iš marmuro, granito, onikso, travertino, smiltainio bei kalkakmenio. Didžiausia produkcijos dalis skirta aukščiausios klasės ofisams ir privatiems namams. Turėdami pažangiausią kompiuterizuotą projektavimo ir gamybos įrangą, ilgametę patirtį, kvalifikuotus darbininkus ir administracinį-techninį personalą iš natūralaus akmens  įgyvendiname sudėtingiausius projektus.

Vizija

Užsakovams suteikti stilingus, kokybiškus, patikimai sumontuotus, užtikrinančius išskirtinumą, harmoniją ir turinčius nepriekaištingą estetinį vaizdą gaminius. Glaudaus bendradarbiavimo su projektuotojais bei užsakovais dėka kuo tobuliau realizuoti konkrečias architektūrines idėjas.

Mes vertiname kokybę, bendradarbiavimą ir išskirtinumą.

Kokybė. Nors UAB „AKMI“ pajėgi gaminti 10000 m2 gaminių per mėnesį, ypatingą dėmesį skiriame kokybei, bet ne kiekybei. Kokybę suprantame ne tik kaip visų naudojamų produktų charakteristikų atitikimą techniniams reglamentams ir standartams. UAB „AKMI“ taip pat suteikia servisą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą - santykių su klientu kokybė yra neatsiejama UAB „AKMI“ veiklos dalis.

Bendradarbiavimas. Siekdami išlaikyti užsibrėžtą kokybės lygį, gilinamės į objektų specifiką, stengiamės perprasti užsakovo poreikius, siekiame įvykdyti visus dizainerio sumanymus. Visa tai pasiekiama glaudaus klientų ar jų atstovų ir mūsų kvalifikuoto personalo bendradarbiavimo dėka.

Išskirtinumas. Pastatų eksterjere bei interjere įgyvendiname plačiausią natūralaus akmens paviršių, formų, konfigūracijų  ir techninių sprendimų įvairovę. Pažangiausių akmens apdirbimo technologijų naudojimas leidžia mums prisitaikyti prie išskirtinio projektuotojų bei užsakovų stiliaus ir skonio.

Socialinė atsakomybė

UAB „AKMI“ suvokia socialinės atsakomybės svarbą ir reaguoja į visuomenės poreikius. Maža darbuotojų kaita parodo skiriamą dėmesį esamiems ir būsimiems darbuotojams. UAB „AKMI“ vykdo skaidrią verslo politiką, priimdami strateginius sprendimus vadovaujamės ne tik ekonominiais, bet ir socialiniais kriterijais.